Sarkod ekibi ile yeni bir projeyle karşınızdayız. Sarkod yazılım ekibi tarafından hazırlanan Market otomasyon programı ile satışın ilk adımı olan satış takibini sizler için kullanımı karmaşık ve anlaşılması zor olan diğer programları tek bir programda toplayıp, sizlere hem hızlı hem de rahat bir iş akış hizmeti sunmaktayız. Programımızı kullanmanız durumunda zamanla hem kendi firmanız içindeki iş akışını, hem de müşteri memnuniyetinizi en iyi seviyeye taşımış olacaksınız. Mağaza ve süpermarketlerin olmazsa olmazı, ihtiyaçlarınıza uygun bir program olup birçok özelliği ile dikkat çeken uygulamamızı edinmeye çok yakınsınız.

Market Otomasyon Sistemi Nedir ?

Market otomasyonu, envanter ve satış yönetimini kolaylaştıran, ürettiği verilerle yalnızca aktif satışı değil stok ve satın alma süreçlerini de verimli hale getiren, maliyet azaltarak kârlılığı artıran bir sistemdir.

Market Otomasyon Sistemi Neden Önemlidir?

İşletmeniz için benzersiz bir rekabet avantajı yaratmanıza yardımcı olur. Karışık iş gücünden kurtulup, dijital hayata geçirir. İşletme bilgilerini, satış bilgilerini ve birçok verinizi yıllar boyunca dijital ortamlarda saklamanızda yardımcı olur. Satış işlemlerinizi büyük bir ölçüde hızlandırarak güvenli bir alışveriş imkanı sunar.

Kolay Arayüz İle Pratik Satış Sistemi 95%
Sayım, Fatura, Stok Girişleri ile Detaylı Stok Takibi 90%
Detaylı Ürün İşlemleri 93%

Sarkod Otomasyon Programı Özellikleri

Barkod okuyucu ile hızlı ürün kaydı ve hızlı satış desteği 100%
Entegrasyonlu terazi, yazar kasa, para çekmecesi, barkod yazıcı 100%
Detaylı personel ve müşteri takibi 100%
Kasa Hareket Raporları 100%
Sipariş ekleme ve Sipariş takibi 100%
Satışlar Hakkında Detaylı Raporlama 100%
90%

Alacak İlişkileri Yönetimi

95%

Detaylı Toptancı İşlemleri

95%

Üretim Reçetesi

100%

Detaylı Ürün İşlemleri

Sarkod Satış Projesi Tanıtım

Ücretsiz Kurulum ve 7/24 Teknik Destek

Satışını gerçekleştirdiğimiz otomasyon sistemleri için sunduğumuz teknik destek hizmeti sayesinde, yaşayacağınız olası bir aksaklık durumunda, kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaya devam eden ve koşulsuz müşteri memnuniyetine önem veren Sarkod ile işletmenizin iş yükünü hafifletirken aynı zamanda marka değerinizin yükselmesini sağlayacaksınız.